Kurumsal Web Tasarım

Hakkımızda


Orhan Ticaret 1979 yılında Türkiye'nin sanayi kayış ihtiyacını karşılamak amacıyla Bursa'da kurulmuştur. 30 yılı aşkın süredir müşterilerine hizmet veren ORHAN TİCARET, piyasada kaliteli ürün ve hizmet anlayışının en önemli temsilcisidir. Müşterilerine sadece ürün bazlı hizmet vermek yerine, sistemsel problemlerinin çözümüyle de ilgilenen Orhan Ticaret son 20 yıldır bir çok fabrikaya konveyör ve transmisyon çözümleri üretmektedir. Ürünlerindeki yüksek kalite ve hızlı servis anlayışıyla sanayi kayışları ve konveyör sistemlerinde lokomotiftir.


15 yılı aşkın süredir GATES-MECTROL firmalarının Türkiye distribütörlüğünü bünyesinde bulundurmaktadır. Distribütörü olduğu firmalar ile gelişen güven ilişkisi 2005 yılında ''YETKİLİ ÜRETİCİ'' sertifikasıyla pekişmiştir. Böylelikle müşterilerine sunduğu ürün ve hizmet kalitesi Avrupa Standartlarına ulaşmıştır.


Orhan Ticaret hizmet anlayışı çerçevesinde müşterilerinin her zaman yanında olmuştur. Sağladığı satış öncesi ve sonrası teknik destek ile müşterilerinin kendi sistemlerini ve kullandıkları ürünleri tanımasında yardımcı olmuştur. Birçok problemi ve sorunu müşterileri yararına gidermiştir. Müşterilerinin ihtiyaçlarını yerinde görmek ve çözmek için yerinde montaj ve yerinde keşif hizmetleri yürütmüştür. Çözüm ortağı olduğu fabrikaların isteklerine göre fabrika veya atölye çalışanlarına çeşitli teknik veya teknik olmayan eğitimler vermiştir. Bütün bu hizmetleri halen devam etmekte ve yeni hizmet enstrümanları üzerinde çalışılmaktadır.


35 yıllık ticari unvanımız, Orhan Ticaret, 03.01.2014 tarihi itibari ile Orhan Sanayi Kayışları Tic. San. AŞ. olarak yeni kurumsal kimliğine kavuştu. Bu yeni kurumsal yapımız ile hizmet kalitemizi daha da yukarılara taşıyacağız. Yenilenen ismimiz ve yapımız ile sanayi kayışları ihtiyaçlarında öncelikli çözüm ortağınız olmaya devam edeceğiz.

Teknik Bilgilendirmeler

Stoklama Koşulları

Sipariş Formu

Teknik Destek Formu

Görükle Sanayi Bölgesi Dumlupınar Mh. Gümüş Cd. No: 5 Nilüfer - BURSA


Tel: 0(224) 443 55 55

Faks: 0(224) 441 07 01

info@orhanticaret.com

Genel Katalog

Tanıtım Broşürü

Kaplama Kataloğu

İşlemler Kataloğu

Tüm telif hakları saklıdır. Orhan Ticaret © 2012

Anasayfa